Hlavní činností klubu je výchova závodníků v komerčním show aerobiku, fitness aerobiku a sportovním aerobiku. Závodníci se během roku účastní mnoha závodů pořádaných několika organizacemi.

+420 604 735 987, +420 775 625 925
info@sab2m.cz
Sledujte nás
Image Alt

Pro dospělé

Kurzy a lekce pro dospělé

Skupinové lekce mají svoje kouzlo – týmový duch vás dostane „do varu“ a perfektně se odreagujete. V našem fitness centru mají své neodmyslitelné místo jak náročnější lekce zlepšující kondici, tak lekce, jejichž účelem je především zpevnění těla a relax v podobě protažení – Core trénink, Pilates a mnoho dalších. Vyberte si z naší široké nabídky, zkoušejte nové aktivity a nechte se unést kouzlem pohybu!

Core trénink je typ tréninku určený pro posílení středu těla. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i výkonnosti.

Metoda Pilates je zaměřena ke zvýšení ohebnosti, k řízení tělesného uvědomění, správnému dýchání, redukci stresů, zvýšení spánkové činnosti.

Funkční trénink je jednou z nejoblíbenějších forem skupinových lekcí. Je zábavný, rychlý, dynamický a výsledky jsou vidět téměř okamžitě.

Cardio Dance Workout je kondiční cvičení při hudbě, zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti.