Hlavní činností klubu je výchova závodníků v komerčním show aerobiku, fitness aerobiku a sportovním aerobiku. Závodníci se během roku účastní mnoha závodů pořádaných několika organizacemi.

+420 604 735 987, +420 775 625 925
info@sab2m.cz
Sledujte nás
Image Alt

Pro závodníky

B2M Sport Academy

Sport Academy B2M je nový sportovní klub v Uherském Hradišti, který společně vytvořili trenéři a závodníci dříve působící v centru Akropolis Uherské Hradiště.

Komerční aerobik

01

Komerční show aerobic jsou choreografie nesoucí téma, kterým se řídí hudba, dresy, vzhled a pomůcky. Děti se s těmito závodními choreografiemi účastní závodů Aerobic tour, Mia festival, Perníková kopretina, Česko se hýbe, aj.

Fitness aerobik

02

Fitness aerobik jsou sestavy obsahující velký počet výskoků a poskoků neboli High impact aerobiku. Mohou obsahovat prvky náročnosti jako flexibilita, skoky a síla. Děti se s těmito závodními choreografiemi účastní závodů organizace FISAF.cz, Aerobic tour, aj.

Sportovní aerobik

03

Sportovní aerobik jsou choreografie tvořené pro jednotlivce, dua nebo tria. Obsahují povinné a volitelné prvky ze skupiny skoků, kliků, statické síly, a flexibility. Velký důraz se zde klade na techniku provedení aerobních částí a prvků. Děti se s těmito závodními choreografiemi účastní soutěží organizace FISAF.cz.