Letní kempy 2021!

22. 2. 2021

Celé prázdniny budou probíhat sportovní a dobrodružné příměstské tábory pod taktovkou Sport Academy B2M. Na našich kempech si užiješ spoustu pohybu, zábavy a poznáš nové přátele. Ať jsi děvče nebo chlapec, věříme, že se nudit určitě nebudeš, a to hlavně díky našim skvělým lektorům, kteří připraví parádní program na celý týden!

V nabídce pouze aktuální letní kempy! Poslední volná místa!

Elektronická přihláška pro: červencové termíny

Elektronická přihláška pro: srpnové termíny

Poslední volná místa!

19. 7 – 23. 7.

OLYMPIJSKÉ HRY S B2M – sportovní kemp pro děti od 8 – 12 let /1900,-/tělocvična ZŠ St. Město. Týden ve stylu olympijských her, v olympijských barvách, který bude plný dobrodružství a pohybu. Pro holky a kluky!
Lektorka: Lucie Šimoníková

26. 7. – 30. 7.
SVĚT POHÁDEK – dobrodružný kemp pro děti od 5 – 7 let /1900,-/tělocvična ZŠ St. Město. Pohádky, hry, tvoření a samozřejmě pohyb pro holky a kluky!
Lektorka: Veronika Chytilová

TRIATLON TROCHU JINAK – sportovní kemp pro děti od 8 – 12 let /1900,-/tělocvična ZŠ St. Město. Kolo, brusle, plavání, to bude naše letní sportování! Holky, kluci neváhejte a na kemp zavítejte!!
Lektorka: Lucie Šimoníková

Odkaz na elektronickou přihlášku

Srpen:

Poslední volná místa!

2. 8. – 6. 8.
ŠKOLA ČAR A KOUZEL V BRADAVICÍCH – dobrodružný kemp pro děti od 8 -12 let /1900,-/Sportovní hala Širůch. Kam tě přiřadí moudrý klobouk? Sportovní kemp pro holky i kluky plný lektvarů, zaklínadel, tvoření, dobrodružství, zábavy, pohybu a soutěžení mezi kouzelníky.
Lektorka: Veronika Chytilová

9. 8. – 13. 8.
MADAGASKAR A JEHO DŽUNGLE – dobrodružný kemp pro děti od 5 – 7 let /1900,-/tělocvična ZŠ St. Město. Sportovní kemp pro holky i kluky provázený pohádkou Madagaskar, plný her, tvoření a pohybu!
Lektorka: Veronika Chytilová

Odkaz na elektronickou přihlášku