Závodili jsme!

13. 10. 2020

Některé z našich dětí nenechaly nic náhodě a celé prázdniny se pilně připravovaly na podzimní závody ve sportovním aerobiku. Alespoň dva závody jsme stihli, a že jsme byli úspěšní.

První závod podzimní sezóny odstartoval 19. září v Pardubicích. Celkem tři „želízka v ohni“ jsme měli ve II. výkonnostní třídě. Nejmladší Viktorka Valentová vybojovala při svém prvním startu v této výkonnostní třídě krásné 3. místo, Adélka Hůsková pak v obrovské konkurenci 37 děvčat postoupila do finále a vybojovala konečné 10. místo, a v nejstarší kategorii vybojovala ve velké konkurenci dospělých žen skvělé 1. místo Ivetka Valková.

Krásný datum 10. 10. patřil dalším závodům, tentokrát v Lounech. Opět II. výkonnostní třída a opět úspěchy. Viktorka vybojovala skvělé 5. místo, Adélka bohužel ze zdravotních důvodů nakonec nestartovala a Ivetka opět vystoupila na bednu vítězů a odvážela si z Loun stříbrnou medaili.

Jsme pyšní a gratulujeme!

To jsou první střípky a my se těšíme, až se budeme moci připravovat naplno i s ostatními a vydáme se vstříc dalším úspěchům. Společně to zvládneme!